איך נלמד באיזה סוג נדל"ן להשקיע?

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

נדל"ן נחשב לאפיק השקעה אפקטיבי כאשר יש דרכים שונות להשקיע בנדל"ן וחשוב להבין איך עובד השוק, מהיכן מגייסים מימון, באילו סוגים של נכסים שווה להשקיע ומה יש לבצע ולהכין לפני שבוחרים להשקיע בנכס או סוגרים עסקה.
יש מי שביצעו השקעות בדרך של ניסוי וטעיה ולמדו בדרך הקשה ויש מי שבוחרים ללמוד מהמומחים על מנת לקבל את הידע הדרוש להצלחה במינימום מאמץ וטעויות.  לפניכם מספר טיפים חשובים בבחירת קורס לימודי נדל"ן ומה יש ללמוד לפני שמתחילים להשקיע.

 

נדל"ן לומדים מהמומחים בתחום

יש הבדל משמעותי בין ללמוד השקעות נדל"ן ממישהו שטרם התנסה או רק מדבר בתיאוריה ובין מי שכבר עשו את זה בפועל עשרות פעמים וצברו ניסיון של שנים. יזמי נדל"ן שביססו שיטה מוכחת וכבר סייעו לאנשים רבים לרכוש נדל"ן ולהפוך אותו למניב, כך שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את הידע האפקטיבי והעדכני ביותר בשוק.

 

מינימום סיכונים – מקסימום ביצועים

בבחירת סוג הנדל"ן להשקעה חשוב להבין באילו עסקאות כמו למשל מגרשים למכירה הסיכון נמוך, כדי שלא תיקלעו לחובות עוד טרם ראיתם רווחים. כאן נכנסת לתמונה הערכת השווי האמתי של הנכס שהיא מומחיות בפני עצמה שחשוב ללמוד והיא גם הבסיס לכך שתוכלו להבין האם אתם באמת משקיעים בנכס שאפשר על ידי השבחה חכמה למכור לאחר מכן במחיר השוק וליהנות מרווח. 

 

דרכים למימון ההשקעה

רבים חוששים להיכנס לנדל"ן כי הם מרגישים שאין להם את ההון הדרוש לכך, אבל בפועל כאשר לומדים איך להשקיע בזירה הנדל"נית ניתן ללמוד איך אפשר על ידי הון עצמי נמוך יחסית ואפילו בלי הון עצמי אלא באמצעות מינוף נכון להגיע לביצוע עסקאות חכמות. בין אם מדובר בהלוואה גדולה משלימה או דרכים יצירתיות שונות כפי שתוכלו ללמוד בקורס שיווק. 

 

הסוג קובע

יש חשיבות כמובן גם לאבחנה בין סוגים שונים של נדל"ן מבתים פרטיים דרך בניינים משותפים ועד דירות להשכרה, מרכזים לוגיסטיים, מגרשים למכירה, קרקעות חקלאיות מופשרות ולהכיר מקרוב את הסיכון הגלום בכל אחד מהסוגים, כיצד להשוות ולהבין מה נכון לכם ועם איזה סוג נדל"ן תוכלו להגיע לרווחים הטובים ביותר. למשל, השקעה באזור מתפתח לצד ערוצי תחבורה במקום בו עתידים לקום מוסדות חינוך ומרכזים מסחריים יכול להיחשב פוטנציאל טוב להשקעה שתוכיח את עצמה בעתיד ומצד שני, כפי שהוזכר למעלה, ההשבחה חשובה ויש להבין כמה כסף תצטרכו להשקיע בהשבחת הנכס, תהליך השיפוץ או הבנייה (תלוי איזה נכס רכשתם ובאיזה שלב) והאם כל אלה אכן משתלמי בבחירת אותו נכס ספציפי או ששווה לעבור לנכס שידרוש פחות השקעה ממנו תוכלו להפיק יותר ובזמן קצר יותר. 

 

שימו לב ספקים לפניכם

ההתנהלות מול ספקים באיתור הנכס והשבחתו משחקת תפקיד חשוב וחפשו לימודים שיעזרו לכם לנהל התנהלות נבונה בתחום מאיתור הספקים המתאימים דרך ניהול משא ומתן עם כל אחד מהם עד השגת ההשבחה המבוקשת וכמובן הקונה או השוכר, תלוי בעסקה.

 

תוכנית לימוד שעובדת בשבילכם

לפעמים מה שנראה טוב על הנייר לא עובד במבחן המציאות ולכן, חשוב לבחור קורס שיעניק לכם כלים פרקטיים כך שאם מחר אתם יוצאים לשטח, תדעו בהחלט איך להגדיר יעדים ולנתח עסקאות, לזהות את הפוטנציאל ולפקח על העסקה עד הוצאתה לפועל. קורס שמלווה בסימולציות, סיורי שטח, פגישות ייעוץ פרסונאליות או מנטורים וכל מה שיכול לסייע לכם לחזק את הביטחון העצמי בתחום כדי שתוכלו להשקיע וליהנות מהתוצרים של ההשקעה שלכם.

היתרון הבולט הוא שכדי ללמוד השקעות נדל"ן לא צריך ידע קודם אלא את המורים הנכונים שיעזרו לכם להגיע להצלחה בבחירת סוג נדל"ן. 

 
צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail