ארגז הכלים השלם למשקיע בנדל"ן

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
נדל"ן

האם גם אתם חולמים להיות משקיעים מוצלחים בנדל"ן? כאלו המסוגלים לראות את הנולד, לבחור את הנכס המנצח ולהרוויח עליו כך שתוכלו ליצור לעצמכם הכנסה פאסיבית שאינה תלויה במשכורת? אם עניתם כן, אתם חלק מקהילה הולכת וגדלה של אנשים המבינים מהי עצמאות פיננסית וחותרים אליה, ושואפים להגיע ברבות הימים למצב שבו יעבדו רק בשל הצורך החברתי והמחשבתי שבכך ולא בשל המשכורת… אך לרצות להשקיע או רק להתעניין בנושא, זה לא מספיק. כדי להצליח ולהגיע לעצמאות פיננסית אמיתית, כל משקיע נדל"ן או משקיע באשר הוא, נזקק לארגז כלים נרחב. אז מהם העקרונות החשובים? הנה סקירה קצרה אודותיהם.

 

1. לימדו לפתוח את העיניים ולזהות הזדמנויות

הכלי הראשון והחשוב ביותר של כל משקיע, בנדל"ן כמובן, אך גם בכל שוק השקעות אחר, היא היכולת לפתוח את העיניים ולזהות את ההזדמנות הניכרת בדרכיכם ולנצל אותה בצורה הטובה ביותר. ההזדמנות הזו יכולה להיות אדם שתתקלו בו פתאום בפאב או במסגרת מפגש עם חברים, וכלה במודעת מכירה המתנוססת ברחוב על בית שיש לו פוטנציאל לתמ"א. כמובן שהדרך לזהות את ההזדמנויות הללו, לא מסתמכת רק על תחושת בטן ותלויה מאוד בכמות הידע שיש לכם כדי להעריך את הפטונציאל של הנכס המסויים העומד בפניכם. לשם כך, ההמלצה היא להשכיל ככל יכולתכם בתחום בו תרצו להשקיע בין אם באמצעות ספרים, קורסים מקוונים או קורסים של ממש שגם ילמדו אתכם, היכן המקומות הפופלאריים לצוד הזדמנויות שכאלו.

 

2. השכילו בתחום וקבלו כלים ממשיים לביצוע

כפי שכבר אמרנו, חוש טוב לעסקים והזדמנויות השקעה זה לא מספיק. חידוד של הידע וההבנה לגבי התחום שבו הולכים להשקיע הוא לא רק חשוב מאין כמותו, אלא גם מהווה תעודת ביטוח ממשית לכך שלא תעשו שטויות, תדעו מה לבדוק ותוכלו לחזות בהסתברות מסוימת מה צפי ההוצאה והכנסה על נכס שבו אתם מעוניינים. לשם כך תוכלו להתחיל בהשכלה בסיסית באמצעות קורס השקעות נדל"ן או השקעות בשוק ההון. למי שרוצים להתעמק אף יותר ולהבין את מגמות השוק, מומלץ לשקול גם ברצינות לימודי תואר ראשון בעיקר בתחומים כמו כלכלה. כיום, חלק מן המוסדות, דוגמת המסלול האקדמי המכללה למינהל, מציעות במסגרת לימודי הכלכלה לימודי התמחות ספציפיים בתחומי הנדל"ן וכן השמאות. על ידי לימודים אלו, תוכלו ממש להבין מגמות ותחזיות בשוק ותדעו גם בעצמכם להעריך את שוויו של הנכס ועתידו הכלכלי עבורכם.

 

3. אל תהיו סופרמן- הקיפו את עצמכם בנבחרת מנצחת

כל משקיע או בעל עסק עצמאי, יודע שבסופו של יום, הוא לא יכול לעשות הכל הכי טוב ובצורה הכי נכונה בכוחות עצמו. ניהול נכון של תזרים, הכנסות והוצאות לעיתים לוקח זמן רב, עצבים וטרחה ובנוסף לכך, מצריך ידע נרחב בחוקים ובתקנות החלים בהקשרים הללו. בשל העובדה שבכל השקעת נדל"ן טמונה לא מעט בירוקרטיה,התנהלות חשבונאית ויתכן שגם עבודה ממשית של שיפוץ או השקעה בעיצוב,מומלץ כי תרכיבו לעצמכם לאורך הזמן נבחרת מנצחת של אנשי מקצוע שתסייע לכם להוציא את החלומות הכלכליים שלכם לפועל.

רואה חשבון שינהל את כל העניינים הכספיים שלכם כמו שצריך וידאג לכל הבירוקרטיה סביב הנושא, עורך דין מוצלח ומשופשף שידאג להעברות הבעלות והרישום בטאבו במהירות וביעילות ואדריכל או מעצב פנים שיוכלו לבוא יחד אתכם לנכס ולהעריך את מצבו וכמה שיפוץ מבני או פנימי יידרש כדי להפוך את המקום לכשיר להשכרה או מכירה. כל אלו, יעזרו לכם להרכיב את הקנייה המושלמת של הנכס וכמובן להוציא לפועל את עסקת המכירה או ההשכרה הטובה ביותר. זכרו! נכון, תצטרכו להתחלק בכסף מהעסקה עם יותר שותפים כאשר תעזרו בנבחרת של אנשי מקצוע, אבל הזמן והכאבי ראש שיחסכו לכם, שווים גם הם סכום לא מבוטל בכלל של כסף.

בסיכומו של עניין השקעה בתחום בו תרצו להשקיע, לימוד שלו לעומק והעזרות באנשי המפתח הנכונים, יכולים להביא אתכם להגשים את החלומות הכלכליים שלכם. עכשיו כל שנותר הוא ללמוד ולהעז לצאת לדרך!

 


מאמרים שיכולים לעניין אותך


אם גם אתם מחפשים יציבות תעסוקתית ומקצוע מכניס ולא חוששים מאתגרים ומעבודה עצמאית מחוץ למסגרות, יכול מאוד להיות שתחום ההשקעות
קורס תיווך נדל
אוהבים את תחום הנדל"ן? מרגישים שאתם יכולים לנהל עסקאות נדל"ן? הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות ולהתמקצע בתחום הנדל"ן כך
קריירה בתחום הנדל"ן היא לא בהכרח קריירה הדורשת השכלה במכללה, למרות שתמיד עדיף להיות בעלי השכלה אקדמית. זו גם לא
נכס משלך: חלום של זוגות צעיריםזה לא סוד שמחירי הנדל"ן בישראל עולים עם הזמן בכל האזורים בארץ. זוגות צעירים רבים

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail