ביטוח אחריות מקצועית – עוד נדבך חשוב בתחום של קורס נדל"ן

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

אחד מתחומי הלימוד הפופולאריים ביותר כיום בקרב צעירים וצעירות אשר מחפשים מקצוע לחיים, וכן בקרב מבוגרים אשר מחפשים קריירה חדשה או להוסיף נדבך מקצועי נוסף במסגרת העבודה שלהם, הוא תחום הנדל"ן.

במסגרת תחום זה ניתן למצוא מגוון קורסים שונים ומגוונים, אשר מכניסים את הסטודנטים לאט לאט אל עולם שלם ורחב אשר משלב בתוכו אפיקים מגוונים שקשורים לנדל"ן, בין אם זה בכל הקשור לייעוץ השקעות, ייעוץ משכנתאות, רכישת נדל"ן בתור אפיק עסקי או אחר, ועוד שורה ארוכה של רבדים שיכולים לעזור לכל מי שמתעניין בתחום ולכל מי שרוצה להשתלב בו כך או אחרת.

במסגרת קורס נדל"ן מקצועי, לומדים הן את עולם המושגים של עולם זה, את שיטות העבודה, מגמות בשוק, לומדים כיצד לבצע השוואות בין נדל"ן מסוג כזה לנדל"ן מסוג אחר, בין נדל"ן מקומי לנדל"ן בינלאומי, מסלולי השקעות, מסלולי משכנתאות, עבודה עם לקוחות, עבודה עם אנשי מקצוע ועוד.

סטודנטים וסטודנטיות שמחליטים ללמוד תחום זה, יוצאים ממנו עם כל הכשרה והידע הנדרש בשביל לעסוק בתחום, הן כשכירים והן כעצמאיים. בין היתר, הם מקבלים כחלק מהקורס גם הכשרה כיצד לשווק ולקדם את עצמם, כיצד לפתוח לעצמם דלתות בפני משקיעים, לקוחות שמחפשים לרכוש נדל"ן ועוד.

בין היתר, לומדים במסגרת הקורס כיצד להישמר מפני מצבים שונים אשר עלולים לפגוע במוניטין המקצועי ואף בפרנסה. לדוגמא, במסגרת הקורס לומדים כיצד להכין חוזה בצורה נכונה עם כל התנאים והסייגים, לומדים על החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית עבור כל יועץ, בין אם הוא עובד עם לקוחות פרטיים או לקוחות אחרים. ביטוח אחריות מקצועית נועד להבטיח, אם חס וחלילה היועץ נתבע על ידי הלקוח שלו, הרי שמאחוריו עומדת חברת ביטוח שעוזרת לו לממן את הוצאות המשפט ומעבר לכך.

למי קורס זה יכול להתאים

קורס נדל"ן, ובפרט קורסים שעוסקים בייעוץ נדל"ן או ייעוץ משכנתאות, יכול להתאים הן לקהל צעיר והן לקהל מבוגר, כאמור. הוא יכול להתאים לכל מי שמתעניין בתחום של נדל"ן ורוצה ליצור בו דריסת רגל על מנת שהוא יוכל להשתלב בהמשך הדרך, הן כשכיר בבנק, בגופים חוץ בנקאיים שמעניקים ייעוץ, בבתי השקעות, חברות נדל" ועוד, והן כעצמאי שמעוניין לעבוד באופן ישיר ואישי מול לקוחות בסדרי גודל שונים.

כיצד אפשר להשתלב בתחום

חשוב להדגיש, קורס נדל"ן הוא רק כלי אחד, משמעותי וחשוב לצורך השתלבות בתחום אך הוא לא הכלי היחידי.

מי שרוצה להשתלב בעולם הנדל"ן, חייב להיות מעורה במה שקורה, להיות כל הזמן מעודכן, לדעת על מגמות ושינויים, להתפתח הן כיועץ והן כאנשי מכירות ושיווק, להכיר שיטות עבודה חדשות ועוד. הקורס פותח דלת לעולם חדש ונרחב, ומאפשר גם להמשיך לקורסים מתקדמים יותר בעתיד.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail