הדילמה שלפני ההשקעה: נדל"ן מסחרי או דירה חדשה?

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
קורס יועץ משכנתאות

הדילמה שלפני ההשקעה: נדל"ן מסחרי או דירה חדשה?

כמשקיעים, אנחנו מוצפים דילמות. כמה להשקיע? במה? באיזו מסגרת? אין ספק שהשקעות נדל"ן תפסו תאוצה בשנים האחרונות בזכות הוכחות בשטח. כדאי היום להשקיע בנדל"ן ולא במקומות שחושפים אותנו לסיכון גדול. אחרי שהחלטנו להשקיע בנדל"ן, סקרנו את השטח והבנו את כל היתרונות בכך – אנחנו שואלים את עצמנו שאלות רבות נוספות. במה להשקיע? באיזה סוג של נדל"ן? מה יניב את התשואה הטובה ביותר?

הדילמה הזו של לפני ההשקעה היא ברורה, אבל התשובה לה לא מוחלטת. התשובה הטובה ביותר שלנו היא שקודם כל כדאי ללמוד, להבין את המושגים, המונחים המקצועיים, גורמי הסיכון והאפשרויות הגלומות בכל סוג של השקעת נדל"ן. קורסי הנדל"ן שמוצעים היום מספקים את הידע הפרקטי והתיאורטי כדי להחליט החלטה ולהבין איפה ההשקעה שלנו תהיה הכי כדאית.

ובכל זאת, האם יש הבדל בין השקעה בנדל"ן מסחרי לדירת מגורים?

בקורסי הנדל"ן נסקרים בכל פעם מחדש היתרונות והחסרונות של השקעות שונות. אנחנו סוקרים את הסיכונים וההשלכות של כל השקעה ובוחנים אותה בראי ההשקעה האישית.

יש הרבה מאד גורמים שישפיעו על התשובה לשאלה הזו – מה גודל ההשקעה? מה התקציב? האם אנחנו מחפשים נדל"ן שנצטרך להשקיע בו זמן ועוד כסף לפיתוח ושיפוצים? האם אנחנו רוצים להשקיע בחברת ניהול שתפקח על ההשקעה או לשמור את רמת ההתעסקות קטנה ומקומית? כל השאלות האלו משפיעות על ההחלטה מה כדאי.

אחת הדרכים להבין מה כדאי, היא להבין איך מקבלים מידע מהיר ורלוונטי על השקעות כדאיות. אחרי אילו מדיות כדאי לעקוב כדי להתעדכן? עם מי כדאי להיות בקשר? ככל שנהיה עם היד על הדופק, נוכל לבצע החלטות שקולות יותר.

למידה על השקעות בנדל"ן תחשוף את חשיבות המיקום לקבלת ההחלטה

אחת השאלות שישפיעו על ההחלטה הזו היא שאלה חשובה בה עוסקים בקורסי השקעות בנדל"ן – איפה אתם רוצים להשקיע?

המיקום משפיע באופן ישיר על איכות ההשקעה ועל השיקול האם יש פוטנציאל מסחרי באזור או דווקא פרויקטים של דירות שמתאימות להשקעה. את כל הפרמטרים לכאן ולכאן כדאי ללמוד בצורה מסודרת, כולל הסיבות להשקעה באזורים מסוימים על פני אזור אחר.

עוד גורם שמשפיע הוא הביקוש לאזור, גם מבחינת נכסים מסחריים וגם מבחינת מגורים. אם יש אזור מסוים שיש בו פרויקט דירות מפתה במיוחד והתחום המסחרי לא מפותח בו, הרי שההשקעה הטבעית ביותר היא בפרויקט המגורים ולהפך.

קשה לענות על השאלה במה כדאי להשקיע – בנדל"ן מסחרי או בדירה להשקעה. הדרך הטובה ביותר להחליט לכאן או לכאן היא ללמוד את מושגי היסוד, את השיקולים לכאן ולכאן ואת הפרמטרים השונים שמשפיעים על ההחלטה.

ככל שתלמדו יותר ותשקיעו בידע, כך תוכלו בהמשך הדרך לבצע השקעות חכמות וכדאיות, בין אם מדובר בפרויקט דירות חדש ומבטיח או באזור שיש בו פוטנציאל מסחרי גדול ונכסים בהתאם.

נכתב בשיתוף "שרביב" הבונה את משכנות האומנים בקרית מוצקין    https://urban-tower.co.il

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail