היתרונות של מקצוע התיווך

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
תיווך דירה

בכל יום אתם נחשפים למודעות על דירות מתיווך. מאחורי כל מודעה שכזאת עומד מתווך שלמד בעבר על נדל"ן. אם גם אתם שקלתם ללמוד על נדל"ן ולעסוק בתחום התיווך, דעו כי מקצוע זה מגלם בתוכו לא מעט יתרונות:

 

1. אתה מגשים חלומות לאנשים אחרים

לא בכל עבודה מגשימים חלומות, אך בתחום התיווך אין כל ספק כי מדובר על הגשמת חלומות עם כל עסקה שמתבצעת. ישנם לקוחות שיחפשו אחר נכס להשקעה וגם יהיו זוגות צעירים שיחפשו לרכוש את הדירה הראשונה שלכם. כמתווכים, בעת שתמצאו את הנכס המדוייק לכל לקוח על פי הצרכים שלו והרצונות שלו, הרי שאתם מגשימים חלום ואין טעם מתוק יותר מטעמו של חלום שמתגשם.

 

2. עבודה בקצב דינאמי

לאורך הקורס של לימודי השקעות נדל"ן ולימודי נדל"ן באופן כללי, תגלו עד כמה מדובר על עבודה בקצב דינאמי. מעבר לכך שאתם יכולים לעסוק בתחום התיווך כעצמאיים או כשכירים, הרי שמדובר על תחום שמאפשר לכם לפגוש מגוון רחב של לקוחות – מאנשי עסקים ועד זוגות צעירים, אתם יכולים לגלות מקומות בארץ שטרם הכרתם וגם לחבור אל קולגות ולעשות יחד פרוייקטים משותפים. אם ישנו תחום שהעבודה בו שונה לחלוטין מיום ליום – הוא תחום התיווך.

 

3. עבודה אל מול אנשים

כשתעברו קורס של לימודי נדל"ן, תבינו עם הזמן כי העבודה שלכם הולכת להיות אל מול אנשים. העידן הדיגיטלי הוליד המון משרות חדשות ואפשרויות תעסוקה חדשות, אך הבעיה הגדולה באמת היא שמרבית העבודה היא אל מול המחשב. יותר ויותר אנשים מלינים כי התקשורת האנושית חסרה להם לאורך יום העבודה שלהם, אך מדובר על דבר שלא ניתן לומר בעת שאתם מתווכים. עבודת התיווך מתבצעת אל מול אנשים, כמוכם – כך שאתם זוכים לעבוד עם אנשים, ליהנות מתקשורת אנושית ומחדוות היצירה.

 

4. היכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן

לא משנה כמה קורס נדל"ן יעניק לכם כלים איכותיים ויחשוף אתכם אל עולמות הנדל"ן, הרי שבכל יום ניתן ללמוד עוד משהו חדש. בעת שאתם עוסקים בתחום כמו תיווך, אתם לומדים דרך קבע ועל בסיס יומי דברים חדשים: החל מאזורים חדשים שכדאי להשקיע בהם, דרך תקדימים על עסקאות ועד זיהוי אזורים שעתידים להתפתח בשנים הקרובות. אם עולם הנדל"ן הוא העולם שלכם, עבודה בתור מתווכים יכולה לחשוף אתכם לעולם תוכן שלם שלא תדעו ממנו שבע.

 

5. אתגרים, מטרות וכבישת יעדים

בעוד ישנן משרות שאין בהן כל אתגר או מימוש עצמי, גם ישנן משרות שהבסיס להן הוא הגדרת יעדים וכבישתם. כמתווכים, אתם עתידים ליהנות מטעם ההצלחה ומדימוי עצמי גבוה מאד – זאת בעת שתצליחו לסגור עסקאות נאות, להגיע להסכמות בין המוכר ובין הקונה, למצוא את העמק השווה בין הצדדים המעורבים בעסקאות ובעיקר בעת שתמצאו עבור הלקוחות שלכם את הנכס המתאים להם ביותר. אם אתם מחפשים תחום המשלב בין אתגרים, מטרות וכבישת יעדים – זה התחום שלכם!

 


מאמרים שיכולים לעניין אותך


אם גם אתם מחפשים יציבות תעסוקתית ומקצוע מכניס ולא חוששים מאתגרים ומעבודה עצמאית מחוץ למסגרות, יכול מאוד להיות שתחום ההשקעות
קורס תיווך נדל
אוהבים את תחום הנדל"ן? מרגישים שאתם יכולים לנהל עסקאות נדל"ן? הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות ולהתמקצע בתחום הנדל"ן כך
קריירה בתחום הנדל"ן היא לא בהכרח קריירה הדורשת השכלה במכללה, למרות שתמיד עדיף להיות בעלי השכלה אקדמית. זו גם לא
נכס משלך: חלום של זוגות צעיריםזה לא סוד שמחירי הנדל"ן בישראל עולים עם הזמן בכל האזורים בארץ. זוגות צעירים רבים

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail