טיפים למשקיע המתחיל בנדל"ן מעבר לים

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
סיבות טובות לעסוק בתחום התיווך

ראשית, בבסיס כל השקעה, רצוי לנסות ולחזות את התשואה הצפויה שבהשכרת או מכירת הנכס המיועד, שכן באופן כללי הנדל"ן בחו"ל אמנם מוערך בתשואות גבוהות יותר מאשר בארץ, אך חשוב לוודא זאת ביחס למיקומו, לערכו ולמדינה שבה הוא נמצא כמובן. כל זאת, אם שווי העסקה אכן נאמד בתשואה שלה, ולא בעצם ייעודה למטרות אישיות שונות.

הבדיקות החשובות טרם רכישת נדלן בחו"ל

בתור משקיע מתחיל בתחום, הבדיקות המרכזיות החשובות שיש לעשות לפני רכישת נכס נדלן בחו"ל מתמקדות במספר גורמים:

 • לפני הכל, עצם העובדה כי מדובר במדינה זרה, חשוב לבצע מחקר שוק הכולל התמצאות פיסית בשטח והכרת סוגיות משפטיות הקשורות למדינה זו כמו גם את סוגיות המס הרלוונטיות.
 • הגורם השני הוא למעשה הפיקוח על הנכס, וזאת רצוי לארגן בכמה דרכים – ראשית, ודאו את נגישות הנכס, ובצעו מעקב אחריו.
 • חשוב לזכור כי לא תמיד סכום הכסף כולו להשקעה הוא בנמצא, ולכן, נוצרו קרנות פרטיות לשם כך, המונעות את לקיחת המשכנתא בתנאים גבוהים, וכן מונעת השקעה של סכומים גבוהים מדי.

ומה לגבי קרן השקעות?

רצוי לעבוד עם קרנות ו/או חברות המתמחות בהשקעות נדלן בחו"ל אשר מסייעות להתמודד מול הפרויקט עם שפע ניסיון ותעוזה מקצועית, ונותנות למשקיע המתחיל את הכלים המתאימים לביצוע השקעה נכונה, מה שבעבר רק "הכרישים" הגדולים יכלו לבחור לעשות.

ההון הראשוני לא חייב להיות הכף המכרעת בנוגע ליכולת המשקיע לרכוש את נכס הנדל"ן המבוקש. קרנות מסוימות העוסקות בהשקעות נדלן מציעות למשקיעים מתחילים להשקיע פחות כסף משנדרש ולא לסכן סכום כסף גדול מדי. לרוב מדובר בהשקעות הנעות סביב סכומים של 75,000 ש"ח. ככל שתשקיעו יותר, כמובן, הרווח יגדל, כך שהרווח מול הסיכון חייב להיות מחושב מאוד. בהליך שכזה הקרן מרוויחה כמובן את העמלה שלה, ואתם, מרוויחים את אחוז ההשקעה שלכם בפרויקט, ישתלם ככל שיהיה.

הקרנות הן אלו שדואגות לרוב לאתר את הפרויקטים והנכסים הכדאיים, ולכן, אתם יכולים להיות רגועים יותר כל עוד יש בידכם את סכום ההשקעה הרלוונטי ואת מידת הרצון לכך. לכל קרן מנוסה צוות אנשי המקצוע אשר נותנים מענה לכל צעד ושלב בדרך ודואגים לתהליך כולו לנוע. הקרנות בעצם מתפרנסות ממודל של איסוף המשקיעים הקטנים לכדי פרויקט אחד גדול וראוי כדי להשקיע בו, וכך הן ממקסמות את יכולתו של המשקיע "הקטן" להרוויח, ממש כשהיה שותף בחברה עם הון גדול – זהו בהחלט חידוש מרענן בתחום ההשקעות בנדל"ן בימים אלו.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail