יתרונות מובילים של עבודה אל מול מתווך

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
עסקה טובה

המון אנשים בעלי קריירה נאה מגיעים לנקודה בחיים שבה הם שואלים את עצמם האם הם מרוצים מהמקום שלהם בחיים: בעוד ישנם אלו שהתשובה שלהם הינה חיובית, ישנם אלו המרגישים כי הם צריכים לעשות שינוי. האמת היא שלעולם לא מאוחר ללמוד עוד, ובעיקר שלא מאוחר להחליט כי הזמן לשינוי הגיע.

קורסים שמציעים לאנשים ללמוד על עולם הנדל"ן לא רק מעשירים את עולמם של אלו הלומדים, אלא שהם בעיקר מאפשרים לכל אחד ואחת להתנסות באופק תעסוקתי חדש ומרתק. בתחום התיווך הוא אחד התחומים המאפשרים עבודה בתור עצמאי או שכיר, כאשר ישנו סיפוק רב מעבודה זאת. מהם היתרונות שיש ללקוחות בעבודה אל מול מתווך שהופכת את התחום הזה לתחום כל כך נחשק לעסוק בו?

 

תיאום ציפיות, הבנת הצרכים

לאחר שעברו בהצלחה את הקורס של לימודי נדל"ןהרי שתוכלו לעבוד גם בתור מתווכים. ללקוחות המעוניינים למצוא נכס חדש למגורים או השקעה, ישנה אפשרות לעשות זאת בצורה עצמאית, אך הם גם יכולים להחליט שהם עושים זאת אל מול מתווך. המון פעמים אותם אנשים לא יודעים מה הם באמת מחפשים, אלא שברור להם בעיקר שהם מחפשים. עם עבודה אל מול מתווך, הם יודעים כי יהיה מי שיבין אותם, מי שיאתר את הצורך שלהם ומי שימצא להם את הנכסים המתאימים ביותר.

 

אתם עובדים בשביל הלקוח

לקוחות המבקשים לעבוד אל מול מתווך עושים זאת מאחר והם לא צריכים לעשות דבר. חיפוש אחר נכס הינו חיפוש ארוך שיכול להיות מאד מתיש. לאחר שתעבור בהצלחה קורס השקעות נדל"ן ותעבדו בתור מתווכים, יהיו לכם את כל הכלים הרלוונטים לטובת חיפוש נכסים והתאמתם אל קהל הלקוחות שלכם. העובדה כי הזמן של אנשים חשוב להם מאד והם לא רוצים לבזבז אותו על חיפושים מתישים, למעשה מחזקת את תחום התיווך שיש לו ביקוש.

 

אתם מנהלים את המשא ומתן עבור הלקוח

בנוסף, הלקוחות המחפשים אחר נכס, לא רוצים להגיע למצב בו הם מנהלים גם משא ומתן אל מול בעליו של הנכס, ובצדק. כמתווכים, אתם נכנסים אל נעליהם של אלו המבצעים גם את המשא ומתן על סכום העסקה. לעתים אלו יהיו דמי שכירות ולעתים יהיה מדובר על נכס המוצע למכירה. אתם הגורם המתווך בין המוכר לבין הקונה, כך שיש לכם כוח רב להשפיע. כפי שיועץ משכנתאות שעבר קורס ייעוץ משכנתאות הינו הגורם המתווך בין הבנק ובין הלקוח – כך גם אתם.

 

הלקוח מגיע רק לנכסים שנבדקו

אז מדוע אנשים מעדיפים לעבוד אל מול מתווך ולא לחפש נכס לבד? משום שאתם תראו ללקוח אך ורק נכסים שנבדקו. כידוע, ישנם פרסומים רבים ברשת על נכסים שניתן לגשת ולראות אותם ללא תיווך, אך לא אחת הם מתגלים כפלופ גדול. אתם מנגד, תציגו ללקוחות שלכם רק דירות המתאימות לצרכים שלהם, וזה מה שהופך את העבודה מולכם, המתווכים, לכדאית.

 


מאמרים שיכולים לעניין אותך


אם גם אתם מחפשים יציבות תעסוקתית ומקצוע מכניס ולא חוששים מאתגרים ומעבודה עצמאית מחוץ למסגרות, יכול מאוד להיות שתחום ההשקעות
קורס תיווך נדל
אוהבים את תחום הנדל"ן? מרגישים שאתם יכולים לנהל עסקאות נדל"ן? הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות ולהתמקצע בתחום הנדל"ן כך
קריירה בתחום הנדל"ן היא לא בהכרח קריירה הדורשת השכלה במכללה, למרות שתמיד עדיף להיות בעלי השכלה אקדמית. זו גם לא
נכס משלך: חלום של זוגות צעיריםזה לא סוד שמחירי הנדל"ן בישראל עולים עם הזמן בכל האזורים בארץ. זוגות צעירים רבים

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail