מדוע כדאי לחפש דירות דווקא עם מתווך?

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
תוכנית בניה

רבים חולמים על בית החלומות שלהם, אך גם רבים מתקשים למצוא בית שכזה ולהפוך את החלום למציאות של ארבעה קירות. אם גם אתם החלטתם לשדרג את איכות החיים שלכם ולעשות את הצעדים הראשונים בדרך אל בית חדש, דעו כי תוכלו ליהנות גם מהדרך. הודות למתווכים שלומדים בין היתר גם לימודי נדל"ן, אתם יכולים להפקיד את מלאכת החיפוש אצל גורם חיצוני. ואתם? כל הנדרש מכם הוא לראות נכסים, לבחור את הנכס המתאים לכם ביותר ולספור את הימים לאחור עד כניסתכם לבית החדש.

לפניכם, 4 סיבות מדוע כדאי לחפש דירה בבניין מגורים או בית צמוד קרקע דווקא עם מתווך:

1.יש מי שמחפש עבורכם את הנכס המתאים לכם ביותר

חיפוש נכס לא מתחיל ונגמר ביום אחד, אלא שמדובר על תהליך מתמשך שנבנה בהדרגה. לעתים, אתם בטוחים כי אתם יודעים מה אתם רוצים, אך תוך כדי התהליך אתם מגלים כי הצרכים שלכם שונים, הציפיות שלכם אחרות וכי בית החלומות שלכם מאופיין בקווים מעט שונים מאלו שהגדרתם תחילה.

המשמעות היא שתהליך חיפוש הנכס יכול להיות מעט מורכב ומתיש, כך שרבים דוחים שוב ושוב את מעבר הדירה רק בגלל הלוגיסטיקה העוטפת את המעבר. עם מתווך לעומת זאת, אתם לא עסוקים כלל בתהליך איתור הנכסים – יש מי שעושה זאת עבורכם.

2.משא ומתן? הוא באחריות המתווך

במידה ואכן מצאתם נכס שעונה על הציפיות שלכם, הרי שתוכלו להתקדם אל עבר שלב המשא ומתן. מטבע הדברים – בעל הנכס ידרוש במחיר X ואתם תרצו לפגוש אותו במחיר Y. לא מעט עסקאות שכאלו נופלות רק בגלל מחלוקות במחיר, אך עם מתווך הסיכוי שזה יקרה נמוך מאד. המתווך שלכם ינהל את המשא ומתן אל מול המוכר, תוך שהוא יציג בפניו וגם בפניכם את התועלות שיש בעסקה שכזו. המטרה? להגיע אל העמק השווה ולקדם את העסקה.

3.מוצגים בפניכם רק נכסים רלוונטים לכם

המון נכסים שמפורסמים באינטרנט, מוצגים בצורה מעט שונה מכפי שהם במציאות. המטרה של המפרסמים היא כמובן למשוך אתכם אל הנכס וכך להגדיל את הסיכוי כי הנכס ימכר. התוצאה היא תסכול ובזבוז רב של זמן. עם מתווך, אתם יכולים להיות שקטים כי יוצגו בפניכם אך ורק נכסים הרלוונטים אליכם. מאחר והמתווך אינו המוכר, הרי שהוא מציג בפניכם בשקיפות נתונים שונים לרבות גודל הדירה, עד כמה היא משופצת ובעיקר: האם היא מתאימה לכם.

4.מתווכים מודעים לפרוייקטים חדשים ונדירים

ודבר חשוב נוסף הוא כמובן הבלעדיות שיש למתווכים על פרוייקטים מסוימים. ישנן חברות נדלן שמבצעות פרוייקטים נחשקים של תמ"א לדוגמא, והן חוברות למתווכים שמקדמים ומייצגים את הפרוייקטים. כך, בעת שאתם עובדים בצמוד אל מתווך, אתם נחפשים למגוון נכסים נרחב יותר שמגדיל את הסיכוי כי תמצאו בקרוב את בית החלומות שלכם.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail