מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברה לאחזקת מבני מגורים?

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

קורס לימודי נדל"ן מרחיב את עולם התוכן שלכם, ומאפשר לכם לצאת לדרך חדשה בעולם ההשקעות. רבים סבורים כי קורס הנדל"ן מתמקד אך ורק בביורוקרטיות, חוזים, הערכות שווי, שמאות ומיסים. למרות שתכנים מסוג שכזה מאד חשובים, הרי שעולם הנדל"ן מגלם בתוכו הרבה יותר.

עם רכישת נכס לטובת השקעה או מגורים, הרי שאתם רוצים להבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר – לדיירים שלכם או לכם. כך, עולה השאלה בדבר מידת ההשפעה של חברות האחזקה על איכות החיים, ובעיקר: איך בוחרים חברה שכזו? לאורך לימודי הנדל"ן, תוכלו גם אתם לקבל הצצה אל נושא האחזקה, השפעתו על שימור ערך הנכס והעלויות הנלוות.

אז רגע לפני שגם אתם מבצעים את העסקה הבאה שלכם, מה חשוב בעיקר לבדוק לפני שחותמים עם חברת אחזקה?

היקף השירותים שהחברה מציעה

חברות האחזקה כבר לא מציעות אך ורק שירות אחזקה כללי, אלא שמטרתן להציע סל שירותים נרחב יותר. המוטיבציה? לספק כמה שירותים תחת קורת גג אחת. מה יוצא לכם מזה? פחות התעסקות, יותר רווח. כשאתם בוחנים אפשרויות עם חברות אחזקה, כדאי לתת עדיפות (בהתאם לשירותים בהם אתם מתעניינים), לחברות המציעות את השירותים הבאים:

 • תחזוקה כללית
 • ניקיון
 • שמירה
 • שירותי כיבוי אש
 • ניהול ועד הבית

הניסיון המקצועי של החברה

לתחזק בניין זו לא עבודה קלה, אך מה שהופך אותה לפשוטה יותר הוא הניסיון של החברה. לבחור בחברה חסרת ניסיון זה להמר על איכות השירות שתקבלו. חברות מובילות לאחזקת מבנים מתפעלות מאות עובדים במאות בניינים (אם לא יותר), כך שנדרש ניסיון רב בניהול, לוחות זמנים, עמידה בזמנים, איתור צרכים ושידוך פתרונות. רק חברה עם ניסיון רב אכן תוכל לתחזק את הבניין כנדרש, ולהבטיח את שביעות רצונכם המלאה.

התאמת סל השירותים אליכם

שימו לב: סביר כי ישנן חברות המציעות תחת "שירותי אחזקה" המון שירותים נוספים. כלקוחות, אתם רשאים לבחור את סל השירותים המתאים לכם. לדוגמא: אתם מעוניינים אך ורק באחזקה וניקיון, אך אין לכם כל צורך בניהול ועד בית ושמירה. חשוב שהחברה תגלה כלפיכם גמישות, ותבסס תכנית עבודה המותאמת אישית אליכם.

המלצות מלקוחות מרוצים

אין עוד תו איכות רלוונטי יותר מאשר המלצות. בקשו בנימוס מנציגי חברת האחזקה המלצות של דיירים ושל ועדי בתים. כך, אתם יכולים ללמוד על איכות השירות, מה שיאפשר לכם לקבל החלטה בקלות רבה.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail