מסיבת סיום תואר – לקבל תעודה עם חיוך על הפנים

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
סיום תואר

 עבדתם קשה על התואר, ככה תארגנו את מסיבת הסיום:

לימודי תואר ראשון מהווים את אחד השלבים המרגשים ביותר בחיים בו אנו נפתחים לאפיקים שלא הכרנו. אחרי הצבא והטיול הגדול שהוא מביא בסיומו, רבים פונים לכיוון של לימודי תואר ראשון שיכולים לגרום ללא מעט הלם לאור העומס האקדמי שהם מביאים עמם. למרות זאת, עבור רוב האנשים זוהי תקופה משמחת, ואין דרך טובה יותר לציין אותה מאשר עם מסיבת סיום לימודי תואר ראשון. במאורע החגיגי אתם יכולים לחגוג עם האנשים שצלחו אתכם את התואר, וגם אם אלו שתמכו אתכם לאורך הדרך, וידוע שזו דרך לא פשוטה.

 

אחרי שנים רבות, אינספור מבחנים, לילות ללא שינה, מועדי ב' ועבודות למיניהן, הגעתם לרגע הכסף – סיימתם לימודי תואר ואתם זכאים לתעודה שהם מקנים לכם. הרגע הזה מרגש עבור כל אחד, ורבים בוחרים לציין אותו במסיבת סיום תואר מיוחדת. על מנת שמסיבת סיום התואר שלכם תהיה בלתי נשכחת, ממש כמו הלימודים עצמם, מומלץ לחשוב על הדברים הבאים מראש ולהיות ערוכים לקראת האירוע:

 

 • תקציב: זה הדבר שצריך להבהב בראשו של כל סטודנט… כשאתם מתכננים מסיבת סיום לימודי תואר ראשון, חשבו על תקציב הגיוני שיכלול בתוכו את הפרמטרים מטה על מנת שתהיו מוכנים מבחינת כמות האנשים ומה שיהיה במסיבה. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שיש לכם את כל הנדרש למסיבה מבלי שתצטרכו לחרוג מעבר ליכולות שלכם.

 

 • אורחים: החברים לספסל הלימודים מבינים טוב יותר מכולם מה עברתם במהלך התואר, ולכן זה הגיוני שהם יהיו ברשימת המוזמנים. אתם לא חייבים להזמין את כל מי שסיים אתכם, אלא את החברים הקרובים אליכם, ובנוסף אליהם גם בני זוג, חברים שלא קשורים לתואר ועוד.

 

 • מקום האירוע: לאחר שתדעו מה התקציב וכמה אנשים אמורים להגיע, תוכלו לחפש מקום שיכיל את כל האורחים. ניתן לערוך מסיבת סיום לימודי תואר ראשון במסעדה, מועדון או כל מקום אחר שיכיל את כמות האנשים שהזמנתם.

 

 • כיבוד ובידור: אף מסיבה לא שלמה בלי כיבוד ומישהי שיבדר אתכם לאורך האירוע. בחרו במקום או במסעיד שיוכלו לספק לכם תפריט עשיר תחת התקציב שבחרתם, ואל תשכחו את הבידור. מוזיקה היא תמיד אפשרות טובה, ותוכלו לנגן אותה בעצמכם, או להביא די ג'יי מקצועי שיעזור לכם לרקוד החוצה את כל הצרות.

 

לימודי תואר ראשון הם אבן חשובה מבחינה מקצועית, השכלתית ואישית. בתקופה הזו אנו לומדים דברים רבים שלא ידענו עליהם, ופוגשים אנשים מרתקים שחלקם הופכים לחברים לחיים. בזכות העובדות הללו, מסיבת סיום תואר ראשון היא הדרך המושלמת לחגוג את כל החוויות שעברתם בלימודים יחד עם האנשים שפסעו איתכם. עם תכנון נכון ומחשבה מקדימה, תוכלו לתכנן מסיבה בלתי נשכחת, ולסיים את הלימודים בנימה חיובית ועם חיוך על פניכם בעודכם צועדים את העתיד.

במידה והחלטתם ללכת על קורס ולא על תואר ראשון, קורס נדל"ן של זמן לנדל"ן יכול להיות רעיון מצוין עבורכם. לפרטים נוספים..

 


מאמרים שיכולים לעניין אותך


אם גם אתם מחפשים יציבות תעסוקתית ומקצוע מכניס ולא חוששים מאתגרים ומעבודה עצמאית מחוץ למסגרות, יכול מאוד להיות שתחום ההשקעות
קורס תיווך נדל
אוהבים את תחום הנדל"ן? מרגישים שאתם יכולים לנהל עסקאות נדל"ן? הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות ולהתמקצע בתחום הנדל"ן כך
קריירה בתחום הנדל"ן היא לא בהכרח קריירה הדורשת השכלה במכללה, למרות שתמיד עדיף להיות בעלי השכלה אקדמית. זו גם לא
נכס משלך: חלום של זוגות צעיריםזה לא סוד שמחירי הנדל"ן בישראל עולים עם הזמן בכל האזורים בארץ. זוגות צעירים רבים

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail