קרקע חקלאית להשקעה – מציאת ההשקעה הנכונה

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

מהרגע בו אנחנו משתחררים מהצבא, פחות או יותר, ומתחילים לעבוד לפרנסתנו ההורים שלנו מסבירים לנו שעלינו לחסוך מספיק כסף בשביל שנוכל יום אחד לרכוש בית או קרקע, בשביל שיהיה לנו משהו ביד. הם מציינים שהם ישמחו לעזור לנו אם יוכלו, ואנחנו בוודאי נצטרך לקחת משכנתא, אך עלינו לייצר לעצמנו מספיק הון עצמי בשביל שנוכל לרכוש נכס או קרקע. לפחות שיהיה לנו משהו ביד.

לצערנו הרב, עם השנים זה נהיה פחות ופחות קלף. המחירים מאמירים, הביקוש עולה, ההיצע לא תמיד עולה באותה צורה, וכך אנחנו מוצאים את עצמנו נאבקים הן בשביל לחסוך והן בשביל להשקיע. אך אם אנחנו עובדים נכון ומוצאים את האנשים הנכונים דרכם אנחנו יכולים להשקיע בנדל"ן, אנשים אשר משווקים פרויקטים בצורה איכותית, פרויקטים ברמה גבוהה, אז יש לנו סיכוי לרכוש משהו אשר בטווח הקרוב יספק עבורנו מקום מגורים, ובטווח הרחוק, כשילדינו יגדלו, יהווה עבורם ערובה כלכלית לעתיד.

אנחנו יכולים למצוא היום פרויקטים בסדרי גודל שונים, בין אם זה פרויקטים כגון מחיר למשתכן אותו החלו משרד האוצר ביחד המשרד לשיכון להפיק לפני מספר שנים במטרה להתמודד עם הביקוש הרב לדירות וההיצע הנמוך בשוק, לצד פרויקטים של חברות בנייה שונות ברחבי הארץ, ויש כמובן אפשרויות נוספות שעומדות לרשותנו לרכישה והשקעה.

כך למשל אנחנו יכולים למצוא במקומות שונים בארץ קרקע חקלאית להשקעה אשר יכולה להוות אופציה אידיאלית עבורנו, בין אם זה לצורך שימוש מיידי (ברגע שיתאפשר לנו לבנות על הקרקע), ובין אם זה לצורך השקעה עתידית. במהלך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקומות אשר משווקים קרקע חקלאית להשקעה מתוך כוונה לשנות את הייעוד שלה מחקלאות למגורים או מסחר, בין היתר מתוך כוונה למשוך אליהם תושבים ובעלי עסקים.

האנשים הנכונים להשקיע איתם

זה לא מספיק למצוא את המקום הנכון להשקיע בו או את הדרך הנכונה להשקיע, אלא בנדל"ן אנחנו צריכים גם למצוא את האנשים שילוו אותנו במסגרת ההשקעה. אפילו אם אנחנו בעלי ניסיון וידע, ובוודאי אם אין לנו את כל זה, הרי שאנחנו צריכים למצוא אנשים נכונים שיוכלו ללוות אותנו בתהליך ההשקעה, לעזור לנו לבדוק אותה ולבצע אותה בצורה נכונה.

זה אומר שאנחנו צריכים למצוא מומחים בהשקעות נדל"ן אשר יוכלו לבדוק את טיב ההשקעה, עד כמה היא משתלמת מבחינה כלכלית, אנחנו צריכים למצוא מומחים שיוכלו לעזור לנו לבחון את ההשקעה מבחינה משפטית מכל היבט שהוא, וכמובן שאנחנו צריכים למצוא את האנשים הנכונים שיעזרו לנו לבחון את ההשקעה מההיבט הכספי.

השקעה בנדל"ן היא דבר חשוב אשר יכולה לשנות את חיינו ואת חיי ילדינו מהיבטים שונים. לשם כך, אנחנו צריכים למצוא את הצוות הטוב ביותר שילווה אותנו וייתן לנו את התשובות הטובות ביותר.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail