10 יתרונות במחזור משכנתא

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
סאבלט

בוודאי כבר שמעתם את הפתגם המשויך לפילוסופיות עתיקות יומין: ״כאשר התלמיד מוכן, המורה מופיע״. אם גם אתם מוכנים ללמידה ומבקשים להתמקצע בענף הנדל״ן, תוכלו היום להגשים את החלום ולקבל הכשרה אינטרנטית במסגרת מכללה ללימודי השקעות נדל״ן מקצועיים. בעידן האינטראקטיבי העכשווי תוכלו למצוא די בקלות את המורה שיעזור לכם להשיג את הידע הנדרש, בין אם כדי לקנות לעצמכם דירה או על מנת לבצע השקעות נדל״ן בטוחות יותר.

ענף הנדל״ן הוא תחום רחב יריעה, וכדי להתמקצע, לדעת ולהבין את כל הגורמים הלוקחים חלק בענף זה, חשוב שתרכשו ידע בכל תחומי הנדל״ן, לדוגמה: יכולת להעריך את שוויו של הנכס, לנתח את שוק הנדל״ן או להבין מונחים שונים הנוגעים למשכנתאות. אחד המונחים בהם נתמקד הפעם הוא המונח שנקרא ׳מחזור משכנתא׳.

מהו מחזור משכנתא?

כיוון שמשכנתא היא הלוואה הנלקחת ברוב המקרים למשך שנים רבות, לפעמים, לאחר מספר שנים, הלווה מעדיף לקבל משכנתא בתנאים חדשים במקום המשכנתא הישנה שלו.

מחזור המשכנתא מאפשר ללווה לפרוע את המשכנתא הקיימת ובמקומה לקבל משכנתא חדשה בתנאים אחרים.

מהם היתרונות של מחזור המשכנתא?

 1. מחזור משכנתא מאפשר ללווה למחזר את המשכנתא הקיימת. כלומר, לקבל משכנתא חדשה התואמת לשינויים שחלו עם השנים בתנאים הכלכליים והפיננסיים במשק הישראלי.
 2. מחזור משכנתא מאפשר ללווה לקבל משכנתא חדשה במקום הקודמת, שתתאים הרבה יותר לתנאי חייו הנוכחיים.
 3. מחזור משכנתא מאפשר ללווה להיחלץ מתנאי משכנתא גרועים מאוד, שעולים לו כל השנים הרבה כסף, ולקבל במקומה משכנתא בתנאים חדשים וזולים יותר.
 4. מחזור משכנתא מאפשר ללווה לבנות תמהיל משכנתא חדש במקום התמהיל הקודם, אשר כלל מסלולי ריביות שהתבררו עם השנים כיקרים ביותר ולא משתלמים.
 5. מחזור משכנתא מאפשר ללווה שנקלע למצוקה לא לאבד את הבית. לדוגמה לווה שלא מסוגל לעמוד בתנאי המשכנתא הקיימת, בגלל פיטורין, מחלה או ירידה ברמת ההכנסה. במקרים כאלה, הלווה יכול למחזר את המשכנתא ולשנות את תנאי ההלוואה כך שיתאימו למצבו הכלכלי הנוכחי. במקרים שכאלה, תקופת המשכנתא תוארך והתשלומים החודשיים יקטנו.
 6. מחזור משכנתא מאפשר ללווה לעדכן את המשכנתא במקרה של רווחה ועלייה ברמת ההכנסה (למשל, העלאה משמעותית בשכר, קבלת סכום כסף גדול כמו ירושה או פיצויים). במקרים שכאלה ייתכן שהלווה יעדיף להיפטר מהמשכנתא כמה שיותר מהר, למחזר את המשכנתא ולקבל תנאים חדשים שיקצרו את משך תקופת המשכנתא ויגדילו את ההחזרים החודשיים.
 7. מחזור משכנתא במקרה של הלוואה שלא כרוכה בתוספת של עמלת פירעון מוקדם – יפתור את הלווה מהצורך לשלם עלויות נוספות בגין פירעון מוקדם.
 8. מחזור משכנתא לא חייבים לבצע באותו בנק בו קיבלתם את המשכנתא הקיימת. המשמעות היא שאם לא הייתם מרוצים מהשירות שקיבלתם עד כה, זו הזדמנות נהדרת לעבור לספק משכנתא אחר, להיפרד לשלום מהמשכנתא ומהבנק הקודם ולקבל משכנתא חדשה בתנאים חדשים.
 9. מחזור משכנתא שנעשה בהודעה מראש של עשרה ימים לכל הפחות, פותר אתכם מתשלום עבור ׳אי הודעה מוקדמת׳, סכום שהוא 0.01 אחוזים מסכום המשכנתא.
 10. מחזור משכנתא כרוך אמנם בעמלה תפעולית, אבל מדובר בסכום די זניח של עשרות שקלים.

כאמור, מחזור משכנתא הוא רק אחד מעשרות המונחים והנושאים שתלמדו כאשר תתחילו להתמקצע בענף הנדל״ן. תחום לימודי שתוכלו ללמוד בכמה דרכים:

 • ללמוד במכללה – אתם יכולים לקחת קורס בתחום הנדל״ן. לימודים אינטרנטיים מציעים היום שיעורים בכול ימות השנה. יתכן שתמצאו שאתם כל כך נהנים מנושא ההשקעות בנדל״ן, עד שתרצו להתמקד לא רק בקניית בית לעצמכם, אלא גם להיכנס לעולם המרתק של השקעות בנדל״ן.
 • ללמוד מקריאה – אתם יכולים ללמוד בקצב שלכם באמצעות קריאת מאמרים וספרים על נדל״ן. אפשר למצוא ספרות ענפה אשר חושפת כיצד לקנות בית ללא מימון עצמי, כיצד לקבל הטבות ממשרד השיכון אם אתם עונים על הקריטריונים וכדומה. אתם יכולים ללמוד הרבה על הזדמנויות נדלניסטיות באתרים השונים באינטרנט, כמו גם באתרים ממשלתיים. למשל:
  • המידע הנדרש כדי לבדוק אם אתם זכאים לדיור במסגרת ׳מחיר למשתכן׳,
  • או מה צריך לדעת כדי לנצל ביעילות את האפשרויות שהמדינה מציעה באמצעות תכנית תמ״א 38 או פינוי בינוי.
 • ללמוד ממומחים – אתם יכולים ללמוד גם מחבר שעוסק בנדל״ן. שאלו שאלות וקבלו תשובות מאנשים שאתם מכירים בענף הנדל״ן. אם אתם מעוניינים בעיקר בקניית נדל״ן להשקעה, נסו להיכנס לאתרי אינטרנט ולבלוגים המתמקדים בהשקעות כאלה.
צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail