5 דברים שגם אתם צריכים לעשות לפני מעבר דירה!

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

אז אפשר לומר בשעה טובה! אחרי אינספור חיפושים, התייעצויות עם יועצי משכנתאות ועם מומחי נדל"ן, מצאתם את הנכס שלכם. בקרוב מאד תעתיקו את מקום מגוריכם אל דירת החלומות שלכם, ותתחילו לכתוב את הפרק החדש בחייכם.

לפניכם, 5 דברים חשובים שיסייעו לכם לעבור דירה בכמה שפחות זמן וכמה שיותר הנאה:

1.התחילו לארוז את הבית כחודש לפני המעבר

גם אם אתם בטוחים שתצליחו לארוז את הבית שלכם תוך 24 שעות, התכוננו למעבר הדירה שלכם לפחות כחודש לפני. עדיף לארוז את הבית בהדרגה ובנחת, על פני אריזה מהירה ומתוחה הנדחסת לכמה ימים.  

2.אל תארזו מה שאתם לא צריכים

האם כדאי להעביר אתכם סט של צלחות שמעולם לא אכלתם מהן או פריטי לבוש שלא לבשתם כבר עשור? חד משמעית, לא. מחיר ההובלה שלכם מבוסס בין היתר על מספר הארגזים, כך שכל ארגז עם תכולה מיותרת שלא תעשו בה שימוש, רק יהפוך את מחיר ההובלה שלכם ליקר יותר. 

3.ארזתם תכולה שבירה? סמנו את הארגז!

חשוב מאד לסמן את הארגזים שלכם: מה שייך למטבח, מה לחדר השינה ומה למזווה. כך, לאחר שהמובילים יפרקו את התכולה שלכם, תוכלו לרכז את הארגזים בחדרים הרלוונטים. הסימון החשוב ביותר הוא סימון "שביר", כך שהמובילים יוכלו להעניק לארגזים אלו תשומת לב רבה יותר.

4.ארזו את הבית לפי חדרים, ולא לפני "נושאים"

האריזה שלכם צריכה להתמקד בדבר אחד בלבד: פריקה נוחה. לכן, ארזו את החדרים השונים בנפרד, כך שברגע הפריקה לא תצטרכו להעביר ארגז אחד בין כמה חדרים. לדוגמא: אריזה נפרדת לחדר השינה שלכם, למטבח, למזנון ולחדרו של ילדכם. טעות שרבים עושים לדוגמא: ארגז אחד שבו כל הכלים השבירים שבבית. מה שקורה בפועל הוא שהארגז מכיל פריטים מכמה חדרים שונים, מה שמייצר עבודה רבה וחוסר יעילות בזמן הפריקה. 

5.הובילו את הדירה עם חברת הובלה

ואולי הדבר החשוב ביותר: אל תבקש טובות מחברים עם רכבים גדולים, ובטח שאל תסמכו על זה שיהיה לכם כוח ופנאי לסבבי הובלה בלתי נגמרים עם הרכב שלכם. במעבר דירה, חשוב לחבור אל חברת הובלה מומלצת ואמינה. אז נכון, הובלת דירה עם חברת הובלות מצריכה מכם להשקיע כספית, אך מדובר על שירות הכרחי שחוסך לכם לא מעט.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail