5 דרכים לשדרוג הדירה שלכם

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...

אתם עשויים לחשוב שבכדי לשדרג את הדירה שלכם אתם צריכים להשקיע בשיפוץ יסודי מקצה לקצה ואם אין לכם את האפשרות לעשות את זה, אז יהיה עליכם להסתפק במה שיש. בפועל, ישנן דרכים רבות לשדרג את איכות החיים בבית. זה לא אומר שזה לא יעלה לכם כסף, אבל זה בהחלט במסגרת התקציב שכמעט כל אחד יכול להעמיד לטובת חיים טובים יותר בבית שלו עצמו. בשורות הבאות נמנה 5 דרכים לשדרוג הדירה שלכם, שאיתם תוכלו לצאת לדרך כבר היום.

1. החלפת חלונות

חלונות הם פריטי עיצוב חשובים שמשפיעים מאוד על האווירה והתאורה בבית כמו גם על היכולת לחוות את הנוף בחוץ. החלפת החלונות הסטנדרטיים לחלונות אלומיניום בפרופיל בלגי מעודן עם שילוב של זגוגיות טריפלקס חזקות, יכולה לשנות מאוד את איכות החיים שלכם בבית, במיוחד אם תבחרו צבע ניגודי לגוון הקירות, מה שיהפוך את החלונות לפריט עיצוב בולט ומעורר תשומת לב.

2. החלפת דלתות

שטח הפנים הגדול שלהן הופך את הדלתות לפריטי עיצוב סופר חשובים בבית. תוכלו להחליף את כל דלתות הפנים ואת דלת הכניסה ובכך להשפיע על האווירה בכל אחד מחדרי הבית, מחדר סלון ועד כל אחד מחדרי השינה ואפילו חדר השירותים.

3. עבודות גבס

נישה לטלוויזיה בסלון, הנמכת תקרה בחדר השינה, ספריית גבס בפינת האוכל ועוד שלל אפשרויות של ביצוע עבודות גבס – כל אלה יכולים לסייע לכם מאוד לשדרוג האווירה ואיכות החיים בבית ולהעניק לכם תחושה של מרחב מעוצב ומושקע, הרבה מעבר לעיצוב הסטנדרטי של הדירה הנוכחית שלכם.

4. הוספת מרפסת

זוהי אולי הדרך הטובה והבטוחה ביותר לשדרוג איכות החיים שלכם בבית ולשדרוג הדירה שלכם הן במונחי אווירה והן במונחי שווי נדל"ני. את המרפסת תוכלו להוסיף במסגרת פרויקט של הבניין כולו או אפילו באופן עצמאי לחלוטין. אם אתם מתגוררים בקומה עליונה ואין מרפסות נוספות מתחתכם, תוכלו לבחור באופציה של בניית מרפסות תלויות אותה ניתן להתקין בכל קומה וללא כל מגבלה.

5. החלפת ריהוט

החלפת ריהוט הוא מהלך שיכול להסתכם באלפי שקלים בודדים ועד מספר עשרות אלפי שקלים אבל לשנות לחלוטין את כל האווירה בבית ולשדרג את איכות החיים שלכם בו. תוכלו להחליף את הסלון בלבד, את הסלון והמטבח או לעשות שינוי מקיף גם בחדרי השינה, בחדר האמבטיה ובפינת האוכל. ככל שהשינוי יהיה נרחב יותר, כך תהיה ההשפעה שלו דרמטית יותר.

 

אלו היו רק 5 דוגמאות מתוך שלל האפשרויות שעומדות בפניכם לצורך שדרוג הדירה שלכם. תוכלו לבחור גם במהלכים יותר פשוטים וזולים כמו הוספת תמונות, מדפים, וילונות וכדומה, שגם הם יכולים לשנות מאוד את האווירה בבית בהשקעה של מאות או אלפי שקלים בודדים בלבד. כל האפשרויות פתוחות, אתם רק צריכים לבחור.

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail