5 סיבות טובות לעסוק בתחום התיווך

המלצות
מקצועיות זה שם המשחק
אחת הסיבות המרכזיות בגללן נרשמתי לקורס היא המקצועיות, שראיתי כבר מהמפגש הראשון. אותה מקצועיות שנשמכה לאורך כל הקורס בכל נושא...
קורס השקעות נדל"ן היה פרקטי מאוד ופתח לי את חוט המחשבה
חייב לציין כי אני סובל מבעיות קשב וריכוז נוראיות . בקורס השקעות נדל"ן של זמן לנדל"ן מצאתי את עצמי מרותק...
שדרוג של ההכנסה – פתח לאפיק הכנסה נוסף
מאוד נהניתי מהקורס, חבל שהסתיים!בכל שיעור הרגשתי שאני בשלה יותר לביצוע עסקאות בתחום הנדל"ן. תודה לכם "זמן לנדל"ן" פתחתם צוהר...
לאתר את הדירה הנכונה במחיר שהינו מתחת למחיר השוק
הכלים שרכשתי בקורס עזרו לי מאוד בלאתר את הדירה הנכונה במחיר הנכון ובהתנהלות מול הבנקים, מול מתווכים. שיפוצניקים ועו"ד.הייתי  מרוצה מאוד...
ביצעתי שתי עסקאות מאז שסיימתי את הלימוד
" עברתי את הקורס לפני כשנה וחצי ומאז התחלתי ליישם בזמני הפנוי את כל הכלים החשובים שרכשתי בקורס. החומר הועבר בצורה...
משקיע מבין וחכם בעולם הנדל"ן
תודה יבגני ואלעד על חוויה מעשירה, אשר הוסיפה לי ידע רב המצייד אותי בכלים המניידים אותי מתופעת "גולשי הגלים" בתחום...
סיבות טובות לעסוק בתחום התיווך

למרות ריבוי קבוצות הדירות להשכרה ומכירה בפייסבוק, נדמה כי אין באמת תחליף למתווך מקצועי. הביקוש למתווכים לא פוסק, ואם גם אתם צריכים סיבה טובה אחת מדוע כדאי לעסוק במקצוע זה, לפניכם חמש סיבות טובות:

 

1. עצמאיים או שכירים – אתם מחליטים

מעטים המקצועות בהם אתם יכולים להחליט כי אתם עובדים כשכירים או כעצמאים. תחום הנדל"ן והתיווך על כל פנים, מאפשר לכם לעשות זאת. יהיו מקומות שיאפשרו לכם לעבוד בחצי משרה בתור שכירים, ואילו את יתר הזמן תעבירו כעובדים עצמאיים העוסקים בתיווך. כידוע, עבודה בתור עצמאי מגלמת בתוכה יתרונות רבים, כאשר אין גבול באמת לעבודה שתוכלו לקבל. המשמעות בסופו של דבר היא כי תוכלו להיות מתוגמלים בצורה יפה מאד בעת שהעסק שלכם יעבוד.

 

2. מתי בפעם האחרונה הגשמתם חלום?

לא המון מתווכים מבינים זאת, אך הם במידה רבה מגשימים חלום. לאורך לימודי השקעות נדל"ן אתם תלמדו בין היתר איך להשקיע בנכסים, אך גם איך למצוא נכסים ראויים להשקעה. מציאת נכסים רלוונטית גם בעת שתרצו לחפש את הנכס המושלם והמתאים ביותר לקהל הלקוחות שלכם. כידוע, עסקאות נדל"ן לא מתבצעות על רגל אחת, אלא שמדובר על תהליך מתמשך המבוסס על איתור הצורך שתבצעו אל מול הלקוח, מציאת נכסים, משא ומתן וחתימות על חוזים. בעת שאכן תמצאו 4 קירות מתאימים ללקוח שלכם, אתם מגשימים לו חלום.

 

3. אתם עובדים אל מול אנשים!

יותר ויותר אנשים מלינים על שביעות רצון נמוכה מהעבודה שלהם, למרות שהם מתוגמלים מאד יפה כספית. הסיבה? מרבית העבודה שלהם היא אל מול המחשב. שום אינטראקציה דיגיטלית לא יכולה להחליף את האינטראקציה האנושית. אם אתם אנשים של אנשים ואתם מחפשים עבודה מאתגרת, כזו המבוססת על שיח קולח, הבנה והכלה של אנשים ומתן שירות אדיב – זו העבודה עבורכם ללא כל ספק.

 

4. עבודה בשעות נוחות. מאד

כמו כן, בעת שאתם עוסקים בתחום התיווך בצורה עצמאית, הרי שאתם אדונים לעצמכם שיכולים לנהל את הלו"ז בהתאם לשעות הנוחות לכם. עבודת תיווך יכולה להיות עבודה של חמש שעות ביום, עשר שעות ביום וגם יותר. מי שקובע הוא אתם בהתאם להיקף הפרוייקטים שלכם והיקף המשרה בה אתם רוצים לעבוד. כאנשי משפחה, תוכלו להתחיל את היום שלכם בשעה מאוחרת ולסיים אותו מוקדם יחסית.

 

5. תחום שאתם לומדים בו עוד בכל יום מחדש

הסיפוק הגדול ביותר שיכול להיות לכם הוא לסיים את היום שלכם עם מידע חדש שלמדתם. תחום הנדל"ן אינו מדע קבוע, אלא תחום שמשתנה בכל יום עוד ועוד. על מנת להיות מתווכים מקצועיים ואמינים, יהיה עליכם להתעדכן במגמות שונות, באזורים החמים ולדעת לזהות עסקאות מומלצות לקהל הלקוחות שלכם. הלמידה האינסופית בכל יום מחדש משמרת את להבת התשוקה שלכם – שבסופו של דבר תשפיע על טיב העבודה שלכם.

 


מאמרים שיכולים לעניין אותך


אם גם אתם מחפשים יציבות תעסוקתית ומקצוע מכניס ולא חוששים מאתגרים ומעבודה עצמאית מחוץ למסגרות, יכול מאוד להיות שתחום ההשקעות
קורס תיווך נדל
אוהבים את תחום הנדל"ן? מרגישים שאתם יכולים לנהל עסקאות נדל"ן? הגיע הזמן להפוך את החלום למציאות ולהתמקצע בתחום הנדל"ן כך
קריירה בתחום הנדל"ן היא לא בהכרח קריירה הדורשת השכלה במכללה, למרות שתמיד עדיף להיות בעלי השכלה אקדמית. זו גם לא
נכס משלך: חלום של זוגות צעיריםזה לא סוד שמחירי הנדל"ן בישראל עולים עם הזמן בכל האזורים בארץ. זוגות צעירים רבים

צור קשר

למידע נוסף על זמן לנדל”ן

072-2200800

[email protected]

סגור  תחומי עניין

  מסלול הכשרה אינטרנטי- השקעות נדל''ן
    

  חייג
  חברת לבניית אתרים בניית אתרים
  Call
  Mail